B43504A9686M62
MFR.Part #
B43504A9686M62
JLCPCB Part #
C1601899
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
22mm 25mm 400V 68uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS