B43504A9686M000
MFR.Part #
B43504A9686M000
JLCPCB Part #
C3724547
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.29Ω@100Hz 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V 470mA@100Hz 68uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS