B43504A9187M60
MFR.Part #
B43504A9187M60
JLCPCB Part #
C1605085
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
180uF 25mm 400V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS