B43504A5477M67
MFR.Part #
B43504A5477M67
JLCPCB Part #
C1613715
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
35mm 450V 470uF 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS