B43504A5477M000
MFR.Part #
B43504A5477M000
JLCPCB Part #
C3722508
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.1A@100Hz 290mΩ@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 450V 470uF 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS