B43504A5397M67
MFR.Part #
B43504A5397M67
JLCPCB Part #
C1613446
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
35mm 390uF 450V 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS