B43504A5337M80
MFR.Part #
B43504A5337M80
JLCPCB Part #
C1611249
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
30mm 330uF 450V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS