B43504A5227M82
MFR.Part #
B43504A5227M82
JLCPCB Part #
C1608872
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
220uF 25mm 450V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS