B43504A5187M80
MFR.Part #
B43504A5187M80
JLCPCB Part #
C1607822
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
180uF 25mm 450V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS