B43504A5107M82
MFR.Part #
B43504A5107M82
JLCPCB Part #
C1604858
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
100uF 22mm 35mm 450V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS