B43501F2687M60
MFR.Part #
B43501F2687M60
JLCPCB Part #
C1604538
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
200V 25mm 35mm 680uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS