B43501F2477M87
MFR.Part #
B43501F2477M87
JLCPCB Part #
C1604712
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
200V 25mm 30mm 470uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS