B43501E2228M000
MFR.Part #
B43501E2228M000
JLCPCB Part #
C5571965
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 10mm 200V 2200uF 35mm 45mΩ@100Hz 5.46A@100Hz 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS