B43501E2128M87
MFR.Part #
B43501E2128M87
JLCPCB Part #
C1669598
Package
Plugin,D25xL55mm
Description
1200uF 200V 25mm 55mm ±20% 插件,D25xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS