B43501D5277M87
MFR.Part #
B43501D5277M87
JLCPCB Part #
C1610445
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
270uF 35mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS