B43501D5107M60
MFR.Part #
B43501D5107M60
JLCPCB Part #
C1605186
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
100uF 22mm 35mm 450V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS