B43501D2687M
MFR.Part #
B43501D2687M
JLCPCB Part #
C1607374
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
250V 30mm 35mm 680uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS