B43501D2477M87
MFR.Part #
B43501D2477M87
JLCPCB Part #
C1607640
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
250V 30mm 30mm 470uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS