B43501D2227M60
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43501D2227M60
JLCPCB Part #
C1601944
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
220uF 250V 25mm 25mm ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS