B43501D2108M82
MFR.Part #
B43501D2108M82
JLCPCB Part #
C1610726
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
1000uF 250V 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS