B43501C9397M60
MFR.Part #
B43501C9397M60
JLCPCB Part #
C1613289
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
35mm 35mm 390uF 400V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS