B43501C5277M87
MFR.Part #
B43501C5277M87
JLCPCB Part #
C1610434
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
270uF 30mm 40mm 450V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS