B43501B3477M87
MFR.Part #
B43501B3477M87
JLCPCB Part #
C1612827
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
30mm 385V 470uF 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS