B43501B3107M87
MFR.Part #
B43501B3107M87
JLCPCB Part #
C1603777
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
100uF 25mm 25mm 385V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS