B43501B3107M80
MFR.Part #
B43501B3107M80
JLCPCB Part #
C1603773
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
100uF 25mm 25mm 385V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS