B43501A9277M87
MFR.Part #
B43501A9277M87
JLCPCB Part #
C1607122
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
270uF 30mm 35mm 400V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS