B43501A9157M87
MFR.Part #
B43501A9157M87
JLCPCB Part #
C1498588
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
150uF 22mm 400V 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS