B43501A9127M82
MFR.Part #
B43501A9127M82
JLCPCB Part #
C1602658
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
120uF 22mm 35mm 400V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS