B43501A6107M000
MFR.Part #
B43501A6107M000
JLCPCB Part #
C3723356
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1.33Ω@100Hz 10000hrs@85℃ 100uF 10mm 25mm 35mm 500V 860mA@100Hz ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS