B43501A5686M67
MFR.Part #
B43501A5686M67
JLCPCB Part #
C1601610
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
22mm 30mm 450V 68uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS