B43501A5567M87
MFR.Part #
B43501A5567M87
JLCPCB Part #
C1613495
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
35mm 450V 55mm 560uF ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS