B43501A5477M000
MFR.Part #
B43501A5477M000
JLCPCB Part #
C3723307
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 10mm 2.7A@100Hz 280mΩ@100Hz 35mm 450V 470uF 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS