B43501A5397M67
MFR.Part #
B43501A5397M67
JLCPCB Part #
C1613998
Package
Plugin,D30xL55mm
Description
30mm 390uF 450V 55mm ±20% 插件,D30xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS