B43501A5227M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43501A5227M
JLCPCB Part #
C1579397
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5A@100Hz 10000hrs@85℃ 10mm 220uF 30mm 40mm 450V 610mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS