B43501A5187M62
MFR.Part #
B43501A5187M62
JLCPCB Part #
C1607865
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
180uF 30mm 35mm 450V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS