B43501A3687M67
MFR.Part #
B43501A3687M67
JLCPCB Part #
C1612459
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
35mm 385V 50mm 680uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS