B43501A3686M87
MFR.Part #
B43501A3686M87
JLCPCB Part #
C1603599
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
22mm 25mm 385V 68uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS