B43501A3477M87
MFR.Part #
B43501A3477M87
JLCPCB Part #
C1612566
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
35mm 385V 40mm 470uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS