B43501A3157M67
MFR.Part #
B43501A3157M67
JLCPCB Part #
C1667927
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
150uF 22mm 385V 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS