B43501A3107M62
MFR.Part #
B43501A3107M62
JLCPCB Part #
C1601376
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
100uF 22mm 30mm 385V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS