B43501A2188M62
MFR.Part #
B43501A2188M62
JLCPCB Part #
C1611653
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
1800uF 250V 35mm 55mm ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS