B43501A1687M67
MFR.Part #
B43501A1687M67
JLCPCB Part #
C1604233
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
160V 25mm 35mm 680uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS