B43501A1227M87
MFR.Part #
B43501A1227M87
JLCPCB Part #
C1606116
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
160V 220uF 22mm 25mm ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS