B43456A9158M000
MFR.Part #
B43456A9158M000
JLCPCB Part #
C3814786
Package
Bolt,D51.6xL80.7mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 1500uF 22.2mm 400V 45mΩ@100Hz 51.6mm 6A@100Hz 80.7mm ±20% 螺栓,D51.6xL80.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS