B43455A9338M7
MFR.Part #
B43455A9338M7
JLCPCB Part #
C1619928
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 106.7mm 28.5mm 3300uF 36mΩ@100Hz 400V 9A@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS