B43455A4688M7
MFR.Part #
B43455A4688M7
JLCPCB Part #
C1619713
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 12.8A@100Hz 144.2mm 18mΩ@100Hz 31.7mm 350V 6800uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS