B43454A4158M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43454A4158M
JLCPCB Part #
C1614372
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 123mΩ@100Hz 1500uF 22.2mm 350V 5.3A@100Hz 5000hrs@85℃ 81.7mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS