B43415C9108A000
MFR.Part #
B43415C9108A000
JLCPCB Part #
C5113289
Package
Plugin,D35xL55.8mm
Description
-10%~+20% -40℃~+60℃ 100000hrs@60℃ 1000uF 10mm 35mm 400V 55.8mm 插件,D35xL55.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS