B43415C6258A000
MFR.Part #
B43415C6258A000
JLCPCB Part #
C1615407
Package
Plugin
Description
-10%~+20% -25℃~+60℃ 20mm 2500uF 500V 50mm 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS