B43310A9688M000
MFR.Part #
B43310A9688M000
JLCPCB Part #
C3813453
Package
Bolt,D76.9xL155mm
Description
-25℃~+85℃ 14.6A@120Hz 155mm 2000hrs@85℃ 28mΩ@120Hz 31.7mm 400V 6800uF 76.9mm ±20% 螺栓,D76.9xL155mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS